|
☰ Links
|
|
| ID | 84592 |
|---|---|
| Nombre | Riko Nikozaki |
| Other Names | 二孤崎 璃恋 |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Suzuka Fujimura, 藤邑鈴香, ふじむら すずか |
| Etiquetas | school uniform, hat, twintails |
| Personalidad | |
| Height | 154cm |
| Bust | 96cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Riko Nikozaki
Perfil
Anime girl Riko Nikozaki is a character from Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Verde eyes and Rosa hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Rosa | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| rubyRoo joined |
Natsumimi rated Aria the Scarlet Ammo ★★★★★
|
| Mikahyakuya joined |
1
15 
Facebook 
Honoo no Haramase (series)
Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen
Natsumimi rated