|
☰ Links
|
|
| ID | 84600 |
|---|---|
| Nombre | Kimika Juugoshima |
| Other Names | 十五島 きみか |
| Role | Personaje Secundario |
| Primary Assignment | Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Risa Kimishima, 君島りさ, きみしま りさ |
| Etiquetas | backpack, tank top, mini skirt |
| Personalidad | |
| Height | 150cm |
| Bust | 70cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 74cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kimika Juugoshima
Perfil
Anime girl Kimika Juugoshima is a character from Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Púrpura eyes and Naranja hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Naranja | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Janekei joined |

Facebook 
Honoo no Haramase (series)
Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen