|
☰ Links
|
|
| ID | 84632 |
|---|---|
| Nombre | Mihiro Ajishima |
| Other Names | 網地島 海広 (あじしま みひろ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Ore ga Kousoku! Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!!! ~Joshikousei Zen'in Nakadashi Kanzen Seiatsu Keikaku~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Mayumi Shindou, 新堂真弓, しんどう まゆみ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Birthday | May 6 |
| Sign | Taurus ♉ |
| Height | 152cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mihiro Ajishima
Perfil
Anime girl Mihiro Ajishima is a character from Ore ga Kousoku! Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!!! ~Joshikousei Zen'in Nakadashi Kanzen Seiatsu Keikaku~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Amarillo eyes and Rojo hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Amarillo | |
| Color de Cabello | Rojo | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Ore ga Kousoku! Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!!! ~Joshikousei Zen'in Nakadashi Kanzen Seiatsu Keikaku~ (2016)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 