|
☰ Links
|
|
| ID | 84635 |
|---|---|
| Nombre | Yuki Himemiya |
| Other Names | 姫宮 憂希 (ひめみや ゆき) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Ore ga Kousoku! Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!!! ~Joshikousei Zen'in Nakadashi Kanzen Seiatsu Keikaku~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Nene Tsukimori, 月森ねね, つきもり ねね |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Birthday | May 9 |
| Sign | Taurus ♉ |
| Height | 168cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 90cm |
| Bust | 96cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuki Himemiya
Perfil
Anime girl Yuki Himemiya is a character from Ore ga Kousoku! Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!!! ~Joshikousei Zen'in Nakadashi Kanzen Seiatsu Keikaku~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Marrón hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Ore ga Kousoku! Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!!! ~Joshikousei Zen'in Nakadashi Kanzen Seiatsu Keikaku~ (2016)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Tj009 joined |
SKyongmania rated One Piece: Baron Omatsuri and the Secret Island ★★★★★
|
SKyongmania faved One Piece: Baron Omatsuri and the Secret Island
|
3
2
Facebook 
SKyongmania rated