|
☰ Links
|
|
| ID | 84678 |
|---|---|
| Nombre | Riko Matsuzaki |
| Other Names | 松崎リコ, まつざき りこ |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Futanari★Idol Dekatama Kei ~Watashi-tachi no Ecchi na "Fruits" Ippai Totte ne★~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Bust | 89cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
2 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
1 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
1 Character of the Month nominations |
|
Riko Matsuzaki
Perfil
Anime girl Riko Matsuzaki is a character from Futanari★Idol Dekatama Kei ~Watashi-tachi no Ecchi na "Fruits" Ippai Totte ne★~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Púrpura eyes and Rubio / Amarillo hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SK071 rated Slayers ★★★★★
|
| graintime joined |
1
54
34
Facebook 
Futanari★Idol Dekatama Kei ~Watashi-tachi no Ecchi na "Fruits" Ippai Totte ne★~
SK071 rated