|
☰ Links
|
|
| ID | 84786 |
|---|---|
| Nombre | Iori Shimofurutachi |
| Other Names | 下古立 伊織 (しもふるたち いおり) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Hara Katsu! 2 ~Kozukuri Ecchi de Onayami Kaiketsu~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Mana Arikawa, ありかわ真奈, ありかわ まな |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 163cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Iori Shimofurutachi
Perfil
Anime girl Iori Shimofurutachi is a character from Hara Katsu! 2 ~Kozukuri Ecchi de Onayami Kaiketsu~.
They have been indexed as Femenino Adulto with Marrón eyes and Marrón hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Marrón | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Hara Katsu! 2 ~Kozukuri Ecchi de Onayami Kaiketsu~ (2017)
Hara Katsu! 3 ~Kozukuri Business Haigyou no Kiki!?~ (2018)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Dazai joined |

Facebook 