|
☰ Links
|
|
| ID | 84790 |
|---|---|
| Nombre | Yuri Mikoshiba |
| Other Names | 御子柴 由梨 (みこしば ゆり) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Manamusume no Oshiri wa Papa Senyou ~Tsuma no Mae de, Konna Koto wo Suru Nante…~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 160cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuri Mikoshiba
Perfil
Anime girl Yuri Mikoshiba is a character from Manamusume no Oshiri wa Papa Senyou ~Tsuma no Mae de, Konna Koto wo Suru Nante…~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Marrón hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Haruat25i00 joined |

Facebook 
Manamusume no Oshiri wa Papa Senyou ~Tsuma no Mae de, Konna Koto wo Suru Nante…~