|
☰ Links
|
|
| ID | 84839 |
|---|---|
| Nombre | Shiori Kenmochi |
| Other Names | 剣持 詩織 (けんもち しおり) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Kidotta Onna ni Busaiku Idenshi o Tanetsuke Sasero!! |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Yuki Sakura, 佐倉ゆき, さくら ゆき |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Bust | 90cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Shiori Kenmochi
Perfil
Anime girl Shiori Kenmochi is a character from Kidotta Onna ni Busaiku Idenshi o Tanetsuke Sasero!!.
They have been indexed as Femenino Adulto with Verde eyes and Marrón hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Shin Janru Esudere !!
|
18
13
Facebook 
Kidotta Onna ni Busaiku Idenshi o Tanetsuke Sasero!!
SKyongmania faved