|
☰ Links
|
|
| ID | 84845 |
|---|---|
| Nombre | Mihoko Saitou |
| Other Names | 斉藤 美穂子 (さいとう みほこ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Kisesyoku: The Family That Despairs in the Throes of Parasyduction |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Saki Minase, 水瀬沙季, みなせ さき |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Bust | 92cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mihoko Saitou
Perfil
Anime girl Mihoko Saitou is a character from Kisesyoku: The Family That Despairs in the Throes of Parasyduction.
They have been indexed as Femenino Adulto with Amarillo eyes and Azul hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Amarillo | |
| Color de Cabello | Azul | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Kisesyoku: The Family That Despairs in the Throes of Parasyduction