|
☰ Links
|
|
| ID | 84954 |
|---|---|
| Nombre | Akemi Orihara |
| Other Names | 折原 朱美 (おりはら あけみ) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Itsu made mo Boku dake no Mama no Mama de ite! |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Yokote Kumiko, 横手 久美子, |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 160cm |
| Bust | 101cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 91cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Akemi Orihara
Perfil
Anime girl Akemi Orihara is a character from Itsu made mo Boku dake no Mama no Mama de ite!.
They have been indexed as Femenino Adulto with Marrón eyes and Púrpura hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Marrón | |
| Color de Cabello | Púrpura | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| graintime joined |
3
12
11
52
Facebook 
Itsu made mo Boku dake no Mama no Mama de ite!