|
☰ Links
|
|
| ID | 85103 |
|---|---|
| Nombre | Kiyora Hirakawa |
| Other Names | 平川 清良(ヒラカワ キヨラ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Seiso na Ano Ko wa, Kakure B*tch ~Itsudemo Dokodemo Yokujou S*x~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Hina Shinomiya, 四ノ宮ひな, しのみや ひな |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 148cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kiyora Hirakawa
Perfil
Anime girl Kiyora Hirakawa is a character from Seiso na Ano Ko wa, Kakure B*tch ~Itsudemo Dokodemo Yokujou S*x~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rojo eyes and Marrón hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rojo | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Sweet Starlight Sisters
|

Facebook 
Seiso na Ano Ko wa, Kakure B*tch ~Itsudemo Dokodemo Yokujou S*x~
SKyongmania faved