|
☰ Links
|
|
| ID | 85322 |
|---|---|
| Nombre | Yachiyo Narumi |
| Other Names | 成海 弥千代 (なるみ やちよ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Kyonyuu Daikazoku Saimin "Kazoku Minna de Iki Makuru S*x ga Yamerarenainoo" |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Manami Hiramatsu, 平松真奈実, ひらまつ まなみ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 165cm |
| Bust | 83cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yachiyo Narumi
Perfil
Anime girl Yachiyo Narumi is a character from Kyonyuu Daikazoku Saimin "Kazoku Minna de Iki Makuru S*x ga Yamerarenainoo".
They have been indexed as Femenino Adulto with Marrón eyes and Púrpura hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Marrón | |
| Color de Cabello | Púrpura | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Kisaku-tachi
|
18
13
Facebook 
Kyonyuu Daikazoku Saimin "Kazoku Minna de Iki Makuru S*x ga Yamerarenainoo"
SKyongmania faved