|
☰ Links
|
|
| ID | 88455 |
|---|---|
| Nombre | Shiho Yukimura |
| Other Names | 幸村 志穂(ゆきむら しほ) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Tonari ni Kanojo no Iru Shiawase ~Winter Guest~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Maya Suzuya, 鈴谷 まや, すずや まや |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 154cm |
| Weight | 47kg |
| Bust | 90cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Shiho Yukimura
Perfil
Anime girl Shiho Yukimura is a character from Tonari ni Kanojo no Iru Shiawase ~Winter Guest~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Marrón eyes and Marrón hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Marrón | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Tonari ni Kanojo no Iru Shiawase ~Winter Guest~