One of the notable characters from Mesu Onahole Seisaku Kiroku ~Idol Saratte Hajimeyou~, Tsukasa Terakado is recognized for cadera / pasado de cadera rosa hair and verde eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 88928 |
|---|---|
| Nombre | Tsukasa Terakado |
| Other Names | 寺門 つかさ(てらかど つかさ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Mesu Onahole Seisaku Kiroku ~Idol Saratte Hajimeyou~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Bust | 86cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 86cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tsukasa Terakado
Perfil
Tsukasa Terakado is a character from Mesu Onahole Seisaku Kiroku ~Idol Saratte Hajimeyou~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Verde eyes and Rosa hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Rosa | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| bernie joined |
| DaikonnRadish joined |
| AquaflowZumaki joined |

Facebook 
Mesu Onahole Seisaku Kiroku ~Idol Saratte Hajimeyou~