|
☰ Links
|
|
| ID | 88930 |
|---|---|
| Nombre | Ayako Kozue |
| Other Names | 小杖 亜矢子(こづえ あやこ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Mesu Onahole Seisaku Kiroku ~Idol Saratte Hajimeyou~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Minaho Matsudaira, 松平美波穂, まつだいら みなほ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Bust | 89cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 88cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ayako Kozue
Perfil
Anime girl Ayako Kozue is a character from Mesu Onahole Seisaku Kiroku ~Idol Saratte Hajimeyou~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Azul hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Azul | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Mesu Onahole Seisaku Kiroku ~Idol Saratte Hajimeyou~