|
☰ Links
|
|
| ID | 89531 |
|---|---|
| Nombre | Messelia |
| Other Names | メッセリア |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Kyonyuu Fantasy 2 if |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Maki Kobayashi, 小林眞紀, こばやし まき |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Bust | 100cm |
| Height | 164cm |
| Waist | 57cm |
| Hips | 91cm |
| Cup Size | K |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Messelia
Perfil
Anime girl Messelia is a character from Kyonyuu Fantasy 2 if.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Púrpura eyes and Azul hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Azul | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
11
16
61
Facebook 
Kyonyuu Fantasy (Series)