|
☰ Links
|
|
| ID | 90116 |
|---|---|
| Nombre | Shirohebi Nagaraya |
| Other Names | 長良家 白蛇 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Maoten |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Kana Hiromi, 広深香菜, ひろみ かな |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Birthday | January 1 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Height | 150cm |
| Bust | 74cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Shirohebi Nagaraya
Perfil
Anime girl Shirohebi Nagaraya is a character from Maoten.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Amarillo eyes and Blanco hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Amarillo | |
| Color de Cabello | Blanco | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| rubyRoo joined |
Natsumimi rated Aria the Scarlet Ammo ★★★★★
|
| Mikahyakuya joined |

Facebook 
Maoten
Natsumimi rated