Gilda is a sin clasificar character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen! known for al cuello azul hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 90284 |
|---|---|
| Nombre | Gilda |
| Other Names | ジルダ |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen! |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Yuki Hinata, 日向結希, ひなた ゆき |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 156cm |
| Bust | 97cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Gilda
Perfil
Gilda is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen!.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Azul hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Azul | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| wgiybat joined |
Elias faved Seven Senses of the Reunion
|
| Alxdna joined |
22
18
Facebook 
Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen!
Elias faved