|
☰ Links
|
|
| ID | 91215 |
|---|---|
| Nombre | Kozue Jougasaki |
| Other Names | 城ヶ崎 梢(じょうがさき こずえ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Hara・Poko! ~Inou Saimin de Jogakuen o Haramase Seifuku~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Kasumi Yomogi, 蓬かすみ, よもぎ かすみ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 154cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 84cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kozue Jougasaki
Perfil
Anime girl Kozue Jougasaki is a character from Hara・Poko! ~Inou Saimin de Jogakuen o Haramase Seifuku~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rosa eyes and Rubio / Amarillo hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rosa | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Mixxles joined |

Facebook 
Hara・Poko! ~Inou Saimin de Jogakuen o Haramase Seifuku~