|
☰ Links
|
|
| ID | 91703 |
|---|---|
| Nombre | Ai Kisaragi |
| Other Names | 如月 藍, きさらぎ あい |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Haha Sannin to Ana Asobi |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Sora Karasuma, 烏丸そら, からすま そら |
| Etiquetas | curtain bangs, necklace, lipstick, small eyes |
| Personalidad | |
| Height | 170cm |
| Bust | 102cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ai Kisaragi
Perfil
Anime girl Ai Kisaragi is a character from Haha Sannin to Ana Asobi.
They have been indexed as Femenino Adulto with Púrpura eyes and Rojo hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Rojo | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
14
68
60
Facebook 
Haha Sannin to Ana Asobi