|
☰ Links
|
|
| ID | 91922 |
|---|---|
| Nombre | Kirika Houshou |
| Other Names | 報生 キリカ (ほうしょう きりか), Kyriel |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Beat Valkyrie Ixseal |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Maya Suzuya, 鈴谷 まや, すずや まや |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 156cm |
| Bust | 79cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kirika Houshou
Perfil
Anime girl Kirika Houshou is a character from Beat Valkyrie Ixseal.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Marrón eyes and Rojo hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Marrón | |
| Color de Cabello | Rojo | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| LuckyRandom joined |
12
Facebook 
Beat Valkyrie Ixseal