|
☰ Links
|
|
| ID | 92136 |
|---|---|
| Nombre | Yuzu Hoshizora |
| Other Names | 星空 ゆず (ほしぞら ゆず) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Junjou Idol Dosukebe Produce ~Hoshizora Yuzu no Tanezuke Sakunyuu Keikakusho~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Airi Ishihara, 石原 愛依梨, いしはら あいり |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 152cm |
| Bust | 101cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 92cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuzu Hoshizora
Perfil
Anime girl Yuzu Hoshizora is a character from Junjou Idol Dosukebe Produce ~Hoshizora Yuzu no Tanezuke Sakunyuu Keikakusho~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Rosa hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Rosa | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Fernando8 joined |

Facebook 
Junjou Idol Dosukebe Produce ~Hoshizora Yuzu no Tanezuke Sakunyuu Keikakusho~