|
☰ Links
|
|
| ID | 92326 |
|---|---|
| Nombre | Matsuri Hibino |
| Other Names | 日比野 茉莉 |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Ecchi na Menu Hajimemashita! ~Yariman JK no FamiRes Gohoushi Arbeit~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Sakura Hanazawa, 花澤さくら, はなざわ さくら |
| Etiquetas | apron, skirt, dress shirt, necklace |
| Personalidad | |
| Bust | 85cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Matsuri Hibino
Perfil
Anime girl Matsuri Hibino is a character from Ecchi na Menu Hajimemashita! ~Yariman JK no FamiRes Gohoushi Arbeit~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Naranja hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Naranja | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Minna no Iku New Academy ~Momoiro Oppai Kenshuuroku~
|

Facebook 
Ecchi na Menu Hajimemashita! ~Yariman JK no FamiRes Gohoushi Arbeit~
SKyongmania faved