|
☰ Links
|
|
| ID | 92390 |
|---|---|
| Nombre | Kodama Kasazaki |
| Other Names | 笠崎 木霊 (かさざき こだま) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Bakunyuu Onsen ~Inran Okami Etsuraku no Yu Hen~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Mizuki Yamaguchi, 山口瑞樹, やまぐち みずき |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 159cm |
| Weight | 53kg |
| Bust | 108cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kodama Kasazaki
Perfil
Anime girl Kodama Kasazaki is a character from Bakunyuu Onsen ~Inran Okami Etsuraku no Yu Hen~.
They have been indexed as Femenino Adulto with Púrpura eyes and Púrpura hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Púrpura | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Janekei joined |
4
3
Facebook 
Bakunyuu Onsen ~Inran Okami Etsuraku no Yu Hen~