|
☰ Links
|
|
| ID | 92391 |
|---|---|
| Nombre | Ryouko Daizen |
| Other Names | 大善 稜子 (だいぜん りょうこ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Bakunyuu Onsen ~Inran Okami Etsuraku no Yu Hen~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 170cm |
| Weight | 62kg |
| Bust | 128cm |
| Waist | 67cm |
| Hip | 98cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ryouko Daizen
Perfil
Anime girl Ryouko Daizen is a character from Bakunyuu Onsen ~Inran Okami Etsuraku no Yu Hen~.
They have been indexed as Femenino Adulto with Negro eyes and Negro hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Negro | |
| Color de Cabello | Negro | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
6
5
Facebook 
Bakunyuu Onsen ~Inran Okami Etsuraku no Yu Hen~