|
☰ Links
|
|
| ID | 92394 |
|---|---|
| Nombre | Miho Takasaki |
| Other Names | 高崎 美穂 (たかさき みほ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Ochite Iku Niizuma The Fallen New Wife |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Natsumi Sakura, , さくら なつみ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Bust | 87cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Miho Takasaki
Perfil
Anime girl Miho Takasaki is a character from Ochite Iku Niizuma The Fallen New Wife.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Azul hair that is Cabello recogido / indeterminado length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Azul | |
| Largo de Cabello | Cabello recogido / indeterminado | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Marine A Go-Go
|

Facebook 
Ochite Iku Niizuma The Fallen New Wife
SKyongmania faved