|
☰ Links
|
|
| ID | 92554 |
|---|---|
| Nombre | Miki Kousaka |
| Other Names | 向坂 海希 |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Aonatsu Line |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Natsumi Takamori, 高森奈津美, たかもり なつみ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Birthday | October 14 |
| Sign | Libra ♎ |
| Height | 161cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 88cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Miki Kousaka
Perfil
Anime girl Miki Kousaka is a character from Aonatsu Line.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Negro hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Negro | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| fsdfsdfsdfs joined |

Facebook 
Aonatsu Line