|
☰ Links
|
|
| ID | 93822 |
|---|---|
| Nombre | Mai Miura |
| Other Names | 三浦 麻衣, みうら まい |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Shimai x Saimin 2 ~Zettai Fukujuu, Celeb Tsuma to Hiyake JK ga Ochiru Seikan Massage~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | medium eyes, ponytail, ahoge |
| Personalidad | |
| Height | 160cm |
| Bust | 113cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 97cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mai Miura
Perfil
Anime girl Mai Miura is a character from Shimai x Saimin 2 ~Zettai Fukujuu, Celeb Tsuma to Hiyake JK ga Ochiru Seikan Massage~.
They have been indexed as Femenino Adulto with Azul eyes and Marrón hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Enjoy Summer Maximum
|
4
5
Facebook 
Shimai x Saimin 2 ~Zettai Fukujuu, Celeb Tsuma to Hiyake JK ga Ochiru Seikan Massage~
SKyongmania faved