|
☰ Links
|
|
| ID | 93850 |
|---|---|
| Nombre | Cassis |
| Other Names | カシス |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Tipo de Medio | mobile game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | fencer, magician, witch hat, sword, belt, zettai ryouiki |
| Personalidad | |
| Height | 158cm |
| Bust | 76cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Cassis
Perfil
Anime girl Cassis is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Amarillo eyes and Púrpura hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Amarillo | |
| Color de Cabello | Púrpura | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| LuckyRandom joined |

Facebook 
Millennium War Aigis