|
☰ Links
|
|
| ID | 93882 |
|---|---|
| Nombre | Merone |
| Other Names | メローネ |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Tipo de Medio | mobile game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 159cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Merone
Perfil
Anime girl Merone is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rojo eyes and Naranja hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rojo | |
| Color de Cabello | Naranja | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SilverWolfKing rated Code Geass: Lelouch of the Rebellion ★★★★
|

Facebook 
Millennium War Aigis
SilverWolfKing rated