One of the notable characters from Millennium War Aigis, Amanda is recognized for cadera / pasado de cadera rubio / amarillo hair and marrón eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 94003 |
|---|---|
| Nombre | Amanda |
| Other Names | アマンダ |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Tipo de Medio | mobile game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | hooves, bikini, cleavage, thief, fur coat, axe, half twintails |
| Personalidad | |
| Height | 166cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Amanda
Perfil
Amanda is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Femenino Adulto with Marrón eyes and Rubio / Amarillo hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Marrón | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Rayu0 joined |
9
8
Facebook 
Millennium War Aigis