|
☰ Links
|
|
| ID | 94055 |
|---|---|
| Nombre | Koharu |
| Other Names | コハル, 猫又コハル, Nekomata Koharu |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Tipo de Medio | mobile game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | kimono, cat ears, instrument, nekomata |
| Personalidad | |
| Height | 152cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
41 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Koharu
Perfil
Anime girl Koharu is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Femenino Adulto with Amarillo eyes and Negro hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Amarillo | |
| Color de Cabello | Negro | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | (Cadera / Pasado de Cadera) |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | Animal |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Haruat25i00 joined |
SK071 rated Slayers ★★★★★
|

Facebook 
Millennium War Aigis
SK071 rated