|
☰ Links
|
|
| ID | 94150 |
|---|---|
| Nombre | Aida |
| Other Names | |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Tipo de Medio | mobile game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | earrings, leg warmers, arm warmers, barefoot, midriff, arrow, bow (weapon), fur, fur trim, capelet, nail polish, archer |
| Personalidad | |
| Height | 166cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aida
Perfil
Anime girl Aida is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Femenino Adulto with Amarillo eyes and Naranja hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Amarillo | |
| Color de Cabello | Naranja | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Millennium War Aigis