|
☰ Links
|
|
| ID | 94163 |
|---|---|
| Nombre | Bashira |
| Other Names | バシラ |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Tipo de Medio | mobile game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | arrow, bow (weapon), sandals, bikini top, long skirt, cape, archer, neko |
| Personalidad | |
| Height | 165cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
7 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Bashira
Perfil
Anime girl Bashira is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Púrpura eyes and Púrpura hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Púrpura | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | Animal |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Millennium War Aigis