|
☰ Links
|
|
| ID | 94342 |
|---|---|
| Nombre | Sera |
| Other Names | セラ |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Tipo de Medio | mobile game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 168cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sera
Perfil
Anime girl Sera is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Femenino Adulto with Azul eyes and Rojo hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Rojo | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Millennium War Aigis