|
☰ Links
|
|
| ID | 94998 |
|---|---|
| Nombre | Kanon Kurebayashi |
| Other Names | 紅林 花音(くればやし かのん) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | The inevitable destiny opened by an Atropos watch |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Rie Okamoto, 岡本理絵, おかもと りえ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Birthday | January 7 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Height | 158cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 84cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kanon Kurebayashi
Perfil
Anime girl Kanon Kurebayashi is a character from The inevitable destiny opened by an Atropos watch.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Amarillo eyes and Rojo hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Amarillo | |
| Color de Cabello | Rojo | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
The inevitable destiny opened by an Atropos watch