|
☰ Links
|
|
| ID | 95312 |
|---|---|
| Nombre | Akira Futaba |
| Other Names | 双葉 煌(ふたば きらめき) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Imouto ni Yokujou Nante Hentai Janai? ~ Kurogyaru Imouto no Onii-chan Ijiri ~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Akari Hazuki, 葉月あかり, はづき あかり |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 148cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 88cm |
| Bust | 100cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Akira Futaba
Perfil
Anime girl Akira Futaba is a character from Imouto ni Yokujou Nante Hentai Janai? ~ Kurogyaru Imouto no Onii-chan Ijiri ~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Amarillo eyes and Rubio / Amarillo hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Amarillo | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Imouto ni Yokujou Nante Hentai Janai? ~ Kurogyaru Imouto no Onii-chan Ijiri ~