|
☰ Links
|
|
| ID | 97991 |
|---|---|
| Nombre | Anko Ootori |
| Other Names | 鳳 杏子 |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Hana Hime * Absolute! |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Natsumi Takamori, 高森奈津美, たかもり なつみ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Birthday | January 16 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Height | 157cm |
| Bust | 82cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Anko Ootori
Perfil
Anime girl Anko Ootori is a character from Hana Hime * Absolute!.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Verde eyes and Púrpura hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Púrpura | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Shin Janru Esudere !!
|

Facebook 
Hana Hime * Absolute!
SKyongmania faved