|
☰ Links
|
|
| ID | 98025 |
|---|---|
| Nombre | Sachiho Betsuin |
| Other Names | 別院 紗智帆 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Haruru Minamo ni! |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Mami Ozaki, 尾崎真実, おざき まみ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 160cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 92cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sachiho Betsuin
Perfil
Anime girl Sachiho Betsuin is a character from Haruru Minamo ni!.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Púrpura eyes and Púrpura hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Púrpura | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
magefortune rated Yandere Dark Elf: She Chased Me All the Way From Another World! ★
|
| Gamecrazy joined |

Facebook 
Haruru Minamo ni!
magefortune rated