|
☰ Links
|
|
| ID | 98057 |
|---|---|
| Nombre | Inori Mihama |
| Other Names | 深浜 祈莉 |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Sono Hi no Kemono ni wa, |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Sakura Yonaga, 夜長桜, |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Birthday | February 22 |
| Sign | Pisces ♓ |
| Height | 152cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 87cm |
| Weight | 45kg |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Inori Mihama
Perfil
Anime girl Inori Mihama is a character from Sono Hi no Kemono ni wa,.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rosa eyes and Blanco hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rosa | |
| Color de Cabello | Blanco | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Sono Hi no Kemono ni wa,