|
☰ Links
|
|
| ID | 98122 |
|---|---|
| Nombre | Levi |
| Other Names | レヴィ |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Realive |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Maya Suzuya, 鈴谷 まや, すずや まや |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 157cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Levi
Perfil
Anime girl Levi is a character from Realive.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Púrpura eyes and Rosa hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Rosa | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Realive