|
☰ Links
|
|
| ID | 98124 |
|---|---|
| Nombre | Kaguya Aizome |
| Other Names | 愛染 かぐや |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Kakeochi |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Sakura Hanazawa, 花澤さくら, はなざわ さくら |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Birthday | July 7 |
| Sign | Cancer ♋ |
| Height | 155cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 87cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kaguya Aizome
Perfil
Anime girl Kaguya Aizome is a character from Kakeochi.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Naranja eyes and Marrón hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Naranja | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
Elias faved The Daily Life of a Single 29-Year-Old Adventurer
|

Facebook 
Kakeochi
Elias faved