|
☰ Links
|
|
| ID | 98133 |
|---|---|
| Nombre | Kana Kashirada |
| Other Names | 鹿白田 華菜(かしらだ かな) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Bakunyuu Inma Shimai |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Rin Mitaka, , みたか りん |
| Etiquetas | sweater, turtleneck, hairclip, side bangs, mini skirt |
| Personalidad | |
| Height | 168cm |
| Weight | 59kg |
| Bust | 110cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 93cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kana Kashirada
Perfil
Anime girl Kana Kashirada is a character from Bakunyuu Inma Shimai.
They have been indexed as Femenino Adulto with Rosa eyes and Marrón hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rosa | (Rojo) |
| Color de Cabello | Marrón | (Borgoña) |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
4
3
Facebook 
Bakunyuu Inma Shimai