|
☰ Links
|
|
| ID | 98251 |
|---|---|
| Nombre | Amane Mikawa |
| Other Names | 美川 亜麻音 |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Hataraku Otaku no Ren'ai Jijou |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Yui Sakakibara, 榊原ゆい, さかきばら ゆい |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 151cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Amane Mikawa
Perfil
Anime girl Amane Mikawa is a character from Hataraku Otaku no Ren'ai Jijou.
They have been indexed as Femenino Adulto with Azul eyes and Marrón hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Hataraku Otaku no Ren'ai Jijou