|
☰ Links
|
|
| ID | 98319 |
|---|---|
| Nombre | Waka Echizen |
| Other Names | 越前 和華 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Princess and Pitiful Small Butler |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Kaoruko, 薫子, かおるこ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 165cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 84cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Waka Echizen
Perfil
Anime girl Waka Echizen is a character from Princess and Pitiful Small Butler.
They have been indexed as Femenino Adulto with No Visible eyes and Púrpura hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | No Visible | |
| Color de Cabello | Púrpura | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
Showofreader rated Adam's Sweet Agony ★★★★
|

Facebook 
Princess and Pitiful Small Butler
Showofreader rated