|
☰ Links
|
|
| ID | 98488 |
|---|---|
| Nombre | Iroha Hanakouji |
| Other Names | 花小路 いろは, Hanako |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Tsugihagi Make Peace - Pretending x Friendship - |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Asami Nakamura, 中村麻未, なかむら あさみ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 159cm |
| Bust | 83cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Iroha Hanakouji
Perfil
Anime girl Iroha Hanakouji is a character from Tsugihagi Make Peace - Pretending x Friendship -.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rojo eyes and Púrpura hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rojo | |
| Color de Cabello | Púrpura | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Tsugihagi Make Peace - Pretending x Friendship -