|
☰ Links
|
|
| ID | 98613 |
|---|---|
| Nombre | Kunado |
| Other Names | クナド |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Mono no Aware wa Sai no Koro. |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Mami Ozaki, 尾崎真実, おざき まみ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 168cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 94cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kunado
Perfil
Anime girl Kunado is a character from Mono no Aware wa Sai no Koro..
They have been indexed as Femenino Adulto with Rosa eyes and Rosa hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rosa | |
| Color de Cabello | Rosa | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Mono no Aware wa Sai no Koro.