|
☰ Links
|
|
| ID | 99027 |
|---|---|
| Nombre | Yurino Hikami |
| Other Names | 氷上 ゆりの |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Hatsukoi Sankaime |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Yui Toita, 戸板優衣, といた ゆい |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 165cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yurino Hikami
Perfil
Anime girl Yurino Hikami is a character from Hatsukoi Sankaime.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Gris eyes and Marrón hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Gris | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SilverWolfKing rated The Testament of Sister New Devil BURST ★★
|

Facebook 
Hatsukoi Sankaime
SilverWolfKing rated