|
☰ Links
|
|
| ID | 99954 |
|---|---|
| Nombre | Kaname Fushiko |
| Other Names | 伏古 かなめ |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Chou Ero ♥ Appli Gakuen! |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Hiyori Usami, 宇佐美日和, うさみ ひより |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 165cm |
| Bust | 117cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kaname Fushiko
Perfil
Anime girl Kaname Fushiko is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Chou Ero ♥ Appli Gakuen!.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Gris eyes and Negro hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Gris | |
| Color de Cabello | Negro | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
14
Facebook 
Motto! Haramase! Honoo no Oppai Chou Ero ♥ Appli Gakuen!