|
☰ Links
|
|
| ID | 101427 |
|---|---|
| Nome | Saki |
| Outros Nomes | 早紀 |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Gaki ni Modotte Yarinaoshi!!! |
| Tipo de Mídia | ona |
| Dublado Por | |
| Tags | school uniform |
| Personalidade | |
| Bust | 93cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 98cm |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Saki
Perfil
Anime girl Saki is a character from Gaki ni Modotte Yarinaoshi!!!.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Castanho hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações | Relations Graph
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
Showofreader rated Adam's Sweet Agony ★★★★
|
3
20
83
57
Facebook 
Showofreader rated